Proactis maakt de winnaars van de Partner-prijzen 2024 bekend

Maart 2024 – Proactis, de toonaangevende leverancier van source-to-pay-softwareoplossingen, heeft de winnaars van de prestigieuze Proactis Partner of the Year-prijzen bekendgemaakt.

De prijzen, die werden aangekondigd tijdens de jaarlijkse Proactis Partner Summit, hebben betrekking op vier categorieën: Resellerpartner, Visionaire partner, Innovatieve oplossing en Verwijspartner van het jaar. De winnaars van dit jaar zijn: 
  • Reseller Partner van het jaar – LAKE
  • Innovative Solution Award – MRI Software
  • Visionary Partner van het jaar– DIMO Maint
  • Referral Partner van het jaar – Unit4
"Bij Proactis staat teamwerk centraal, en we werken samen met een verscheidenheid aan partners om tegemoet te komen aan de behoeften van onze gezamenlijke klanten, zodat ze de beste waarde ontvangen en profiteren van de expertise van zowel Proactis als onze partners", aldus Adam Hurst, hoofd van Global Partnerships.

“Ons team is er om organisaties te helpen hun volledige potentieel te bereiken, en via onze partnerschappen kunnen bedrijven alle uitdagingen aan die op hun pad verschijnen. Laten we onze partners een grote “shoutout” geven voor hun geweldige prestaties dit jaar!"

Winnaars van de Proactis Partner-prijzen 2024:
 


Reseller Partner – LAKE

“LAKE speelt een cruciale rol in ons partnerschapstraject. De prestaties en continue inzet hebben het hele jaar door geleid tot substantiële prestaties en een hoge klanttevredenheid.” – Adam Hurst, hoofd van Global Partnerships.

LAKE biedt financiële en bedrijfsbeheeroplossingen op basis van toonaangevende software, heeft 30 jaar ervaring in een breed scala van sectoren; en ondersteunt klanten door het gebruik van cloudtechnologieën om processen te automatiseren, ecosystemen met elkaar te verbinden, prestaties te analyseren en toekomstige resultaten te verbeteren.

“We zijn er trots op dat we deze prestigieuze prijs opnieuw in ontvangst mogen nemen. Het getuigt van de vaardigheden en het harde werk van ons team, de kracht van onze samenwerking met Proactis en onze toewijding om de hoogste normen op het gebied van klantenondersteuning te bieden.” – Adrian Howard, Algemeen Directeur van LAKE.
 


Innovative Solution Award – MRI Software

“MRI's vooruitstrevende aanpak en toewijding om de grenzen van de vastgoedtechnologie te verleggen, hebben het bedrijf echt onderscheiden”, voegde Adam eraan toe. “De oplossingen pakken niet alleen complexe uitdagingen aan, maar maken ook de weg vrij voor toekomstige ontwikkelingen in de sector.”

MRI Software levert innovatieve en flexibele technologie, ondersteund door een open en verbonden ecosysteem, dat vastgoedbedrijven de vrijheid geeft om hun activiteiten naar een hoger niveau te tillen en een concurrentievoordeel te behalen.

“We zijn heel tevreden met de prijs voor Innovatie oplossing. Samen met Proactis kunnen we onze oplossingen afstemmen op de unieke behoeften van vastgoedbeheerorganisaties. Deze prijs is een bewijs van de manier waarop onze samenwerking met Proactis innovatie stimuleert, een echt verschil maakt voor onze klanten en de industrie naar nieuwe hoogten duwt." – Trevor Youens, Senior Directeur bij MRI Software.
 


Visionary Partner – DIMO Maint

“DIMO heeft de essentie van visionair leiderschap in elk aspect van ons partnerschap geïllustreerd. De innovatieve strategieën en het meedogenloze streven naar uitmuntendheid inspireren ons allemaal.” aldus Adam Hurst.

DIMO Maint biedt cloudgebaseerde en oplossingen op locatie voor onderhoudsbeheer, werkbeheer, analyse en digitalisering.

“We zijn vereerd om de prijs voor Visionaire partner te ontvangen en erkend te worden voor inspanningen op het gebied van innovatie, strategische visie en leiderschap. We zijn enthousiast over het opbouwen van een langdurige samenwerking met Proactis.” – Jean-Paul Genoux, CEO bij DIMO.
 


Referral Partner – Unit4

“Onze samenwerking met Unit4 was ronduit uitzonderlijk”, aldus Adam Hurst. “De toewijding en het streven naar voortdurend succes zijn enkel bedoeld om onze relatie te versterken en onze gezamenlijke klanten ten goede te komen.”

Unit4 is een toonaangevende wereldwijde leverancier van bedrijfsapplicaties voor dienstverlenende organisaties, waarbij duizenden al profiteren van end-to-end Cloud ERP en de beste applicaties voor financieel beheer.

“Onze langdurige samenwerking met Proactis blijft een enorme waarde toevoegen aan Unit4 en, nog belangrijker, aan onze gedeelde klantengemeenschap. We zijn blij dat we opnieuw worden erkend als een belangrijke speler in het traject van Proactis." – Victor Freitas, Global Partner Innovation Director bij Unit4.